En Şirket İşletmeniz İçin Neler Yapabilir ?

Her geçen gün daha da dijitalleşmeye başlayan, şirketleri daha iyisi için değişmeye iten bir dünyada yaşıyoruz. Bir 360° Dijital Ajans olan En Şirket olarak, size sunduğumuz çeşitli marketing hizmetlerimizle şirketinizin gelişmesine yardımcı oluruz.

En Şirket, size daha önce fark etmediğiniz yeni bir perspektif getiriyor ve işletmenizi çözümleyip sunmanıza ve onu büyütmenize yardımcı oluyor.

Web Sitesi ve Sosyal Medya Geliştirme

Sıfırdan bir işletme kurmak istiyor olabilirsiniz veya çoktan hazır olan bir web sitesinin eksiklerinin kapatılmasını. Markanızı en iyi şekilde temsil edecek ve sizi rakiplerinizden ayıracak kaliteli web siteleri oluşturuyoruz. Bunun yani sıra, tabii ki de işletmenizi doğru yansıtacak bir sosyal medyanız olması gerekir. Hedeflerini analiz edip markanızı doğru hedef kitlesine ulaşmasını sağlarız. Web sitenize artış sağlamak için SEO kullanıyor ve arama motorlarının daha rahat taraması için kriterlere uygun hale gelmesini sağlıyoruz.

SEO, web sitenizin üst taraflarda çıkmasını uygun hale getiren bir arama motoru optimizasyon aracıdır. Kapsamlı bir SEO çalışması sitenize gelen ziyaretçi sayısını arttırmaktadır.

Reklam Planlama

Web sitenizi ve sosyal medyanızı oluşturduktan sonra işletmeniz için en önemli kısım olan reklamlara geçiyoruz. İsteklerinizi ve işletmeniz için doğru hamleyi analiz edip, en doğru stratejiye karar veriyor, hızlı ve efektif sonuçlar alabilmeniz için reklam planlaması yapıyoruz. Öncelikle, Google Adwords ile pazar ve anahtar kelime araştırması yapıyoruz. Bu, satış hedeflerine ulaşmanız için planlama yapmamızı sağlıyor.

Buna bağlı olarak, Facebook ve Google ile yürüttüğümüz iş ortaklığımız sayesinde Google Search Engine Marketing (SEM), Google Display Network (GDN), Youtube, Gmail gibi platformlarda marka tanıtımlarınızı yürütebilmekteyiz.

SEM, yani Arama Motoru Reklamcılığı, bir pazarlama yöntemidir. Arama motorlarında en üst sıralarda çıkmanızı sağlar. GDN ise, Google’ın anlaşmalı olduğu milyonlarca sayfada görüntülü reklam verebilmenizi sağlar. Bunların yani sıra, Youtube ve Gmail gibi platformlarda da marka tanıtımlarınızı yürütebilmekteyiz.

Rekabet metriki ölçümü ile dijital platformlarda yapmış olduğumuz reklamların ölçüleri yapar ve sonuçlarını raporlarız.

Marketing

Marketing, yani pazarlama ile ilgili şimdiye kadar bahsettiklerimiz ile birlikte kafanızda bir fikir oluşmuştur. Şimdi ise önemli 3 tane marketing türünden bahsedeceğiz; Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı), Data Driven Marketing (Veriye Dayalı Pazarlama), ve Performance Marketing (Performans Reklamcılığı).

Affiliate Marketing, performans bazlı bir pazarlama türüdür. İşletme bir veya birden fazla yayıncının getirdiği ziyaretçiye (son kullanıcıya) ve bu sayede yaptığı satışa sadece komisyon öder.

Data Driven Marketing, adından da anlaşıldığı gibi, veri üzerine kurulu bir pazarlama metodudur. Her kullanıcının davranışı birer veridir ve bu verileri kullanarak yeni hedefleme planı yapılır. Böylelikle, daha doğru ve efektif bir kitleye ulaşırız buda performans ve verimlilik artışına sebep olur.

Performance Marketing, belirlenen bütçeyi en etkin şekilde kullanıp satışla/tıklamayla sonuçlanmasını sağlayan bir metoddur. Site trafiği arttırma, etkileşim sağlama, satış yapma gibi bir çok amaç için kullanılır.

Criteo Platformu ve Remarketing

Criteo, reklam verenin web sitesini daha önce ziyaret etmiş tüketicilere kişiselleştirilmiş çevrimiçi görüntülü reklamlar sunmak için yapılmış bir yeniden hedefleme (remarketing) şirketidir. Amaç, potansiyel müşterileri reklam verenin web sitesine geri çekmeye yardımcı olmaktır.

Eğer web sitenizdeki ziyaretçi çıkıp başka bir siteye giriyor ise sizin markanızın/işletmenizin reklamı o sitede beliriyor ve böylelikle branding, yani markalaşma çalışmanızı tamamlamış oluruz.

Blog yazılarımızın tamamına burdan ulaşabilirsiniz.

Sizde Dijital Reklamcılıkla ilgileniyorsanız eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgiye En Şirket Academy sayfasından ulaşabilirsiniz.

360° AJANS HİZMETLERİ
En
Şirket
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve bizimle tanışmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZ