m

Get your business to the new heights in no time. It’s super easy with BoostUp.

 

TAKİP EDİN

o

Hakkımızda

Büyük Paraların Değil; Büyük ve İnce Fikirlerin Gücüne İnanırız…

o

“Sizin işiniz, bizim işimiz” mottosuyla yola çıkarak çalıştığımız tüm markaları kendi markamız gibi sahiplenerek işimizi bu motivasyon ile yapıyoruz. Bir markanın ihtiyacı olan tüm dijital iletişim çalışmalarını tek çatı altında sunabilecek deneyim ve donanıma sahip olan bir 360 derece reklam ajansıyız. İşimizin içeriğine girecek olursak; Web Sitesi Geliştirme, Sosyal Medya Yönetimi, Reklam Planlama, İçerik ve Video Oluşturma, Mobil Uygulamalar Geliştirme Entegre Kampanya Yönetimi gibi konularda profesyonel hizmet veriyoruz. En Şirket, iş ortakları için yaratıcı fikirleri sahip olduğu deneyim ve uzman ekibiyle birleştirerek dijital dünyaya yön veren çalışmalara imza atıyor. Mevcut müşterilerimizi mutlu ediyoruz ve mutlu müşteriler yaratıyoruz. Kısacası hayalinizdeki reklam ajansından bir tık fazlasıyız. Bizimle bu yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Sınırsızca..

Kreativite, sonsuz bir yolculuktur. Kreativitenin çıkış noktası olan hayal gücünün i̇se sınırları olmadığı i̇çi̇n En Şirket’te bi̇r marka i̇çi̇n yapılacak dai̇ma daha i̇yi̇ bi̇r olasılık ve fi̇ki̇r vardır.

Korkusuzca...

Reklamcı olmak, meydan okumayı gerektirir. Aynı zamanda büyük fikri bulana dek, onlarca, yüzlerce fikri çöpe atmaktan zerre kadar korkmamayı gerektirir. tıpkı En Şirket’te olduğu gibi.

Benzersizce...

Burada taklit fikirlere, çalıntı stratejilere, esinlenilmiş çalışmalara yer yok. Kendine özgü bir kreatif tarz, özgün fikirler üretebilecek beyinler ve sadece kreativiteye inanan reklamcılar var.

Strateji Planlama

Stratejik planlama çalışması yapılmadan yürütülen iletişim yatırımları, karanlık bir odada kara kedi aramaya benzer. Biz, En Şirket Dijital Reklam Ajansı olarak reklamın sanatsal yönü kadar bilimsel yönüne de ağırlık veriyoruz.

Web Sitesi Geliştirme

Muhteşem bir web sitesi ile berbat bir web sitesi arasında ki fark basittir: İyi bir web sitesi size müşteri ve kazanç sağlar. Kötü bir web sitesi ise onları korkutup kaçırır.

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya; kişilerin ya da markaların hedef kitlesine, kendini özgürce anlatabildiği ve düşüncesini ifade edebildiği paylaşım platformlarıdır. Günümüzde mobil cihazların kullanım oranının ve özelliklerinin artmasıyla birlikte sosyal medya herkesin sürekli olarak kullandığı birer iletişim mecrası haline gelmiştir.

Reklam Planlama

Bizim için reklam sıradan bir iş değildir. En Şirket reklam çalışmalarına başlamadan önce reklam verenin istekleri doğrultusunda öncelikle kendi kurumsal yapısı içerisinde, reklamı yapılacak ürün, hizmet ya da markayla ilgili olarak durum analizi yapar.

E-Ticaret Geliştirme ve Yönetim

En Şirket, deneyimli yazılımcı kadrosu ve operasyonel ekibiyle iş ortaklarına E-ticaret alanında en etkili çözümleri sunmaktadır. En Şirket ile e-ticarette var olmaya hazır mısınız?

İçerik ve Video Oluşturma

Günümüzde dijital içeriklerin en ilgi çekici ve izleneni, görsellerin art arda birleşiminden meydana gelen videodur. Metin ve görsel içeriklerin giderek önemini yitirdiği çağımızda video, nerdeyse altın çağını yaşamaktadır. Global markalar, özel günlerde ve önemli kampanyalarda büyük bir çoğunluk ile video içeriklere yönelmektedir.

Ekibimiz

Lorem ipsum dolor sit amet, ne vel magna posse eirmod. Homero tempor consequat.

Can Akalın
Founder & Dırector
Mert Büyükler
Frontend Developer
Dilan Agiç
Graphic Desıgner
Hilal Çolak
Content Desıgner
Alper Timur
Stajyer
Onurcan Aydemir
Stajyer
Barış Saygı
Stajyer