360° Dijital Reklam Ajanslarının Sunduğu Çözümler

360° Dijital Reklam Ajansı Nedir ?

Reklam dünyasının dijitalleşmesi ve büyümesi ile birlikte artık markalar veya marka olmak isteyen şirketler geçmiş zamanda tek bir ajans ile pazarlama stratejileri yürütebiliyorken birden çok ajans hizmetine ihtiyaç duymaya başlamıştır. Aynı anda Sosyal Medya Ajansı, Dijital Ajans, Kreatif Ajans, Medya Satın Alım Ajansları ile çalışmak zorunda kalan firmalar hem bütçe yönetimi açısından hem de marka bütünlüğünün korunması açısından 360 Derece Dijital Reklam Ajanslarına yönlenmek durumunda kalmıştır.

Şirketler bu dağınıklığı ortadan kaldırmak için bu çeşitli ajansların verdiği hizmetleri tek bir noktadan veren ajanslar ile çalışmaya yöneldi. 360 Derece Dijital Reklam Ajans’ları da bu ihtiyaç sonunda ortaya çıkmaya başladı. Bu ajanslar kreatif ve dijital olarak hizmet vermektedir. Yani 360 derece ajans hizmeti, bir yandan ürünlerinize ait reklamlar internet üzerinden yayımlarken, bir yandan da markanıza ait sosyal medya yönetimi de yapabilmektedir. Şirketler iki farklı ajansa, daha fazla tutar ödemek yerine, bir tek ajansa daha az para ödemiş olur. Bu tür ajanslar şirket ve markalar için kullanışlı aynı zamanda ekonomiktir. 360 derece dijital reklam ajansı ile daha önce hiç çalışmadıysanız hem şirketinizi hem de markanızı bir üst seviyeye taşımak için sizde hemen bir 360 derece reklam ajansı ile çalışmaya bir an önce başlamalısınız.

En Şirket 360° Business Customers Solutions Ajansı’dır.

360 ° Dijital Reklam Ajansları Hangi Hizmetleri Verir ?

360° Dijital Reklam Ajansları genel olarak;

    -SEO(Arama Motoru Optimizasyonu, Organik Trafik),

    -SEM(Arama Motoru Reklamları, Paralı Trafik, Google Ads vs.),

    -İçerik Pazarlama,

    -Mobil Uygulama Geliştirme,

    -Web Site Tasarımı,

    -Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamcılığı,

    -Pazarlama Stratejileri (Kampanyalar, Ürün Tanıtımları, Reklam Filmleri vs.),

    -Dijital Pazarlama Stratejileri(Reklam Planlama, Affialiate Marketing, Remarketing vs.)

Hizmetleri vermektedir.

Nasıl bir 360° Dijital Reklam Ajansı ile Çalışmalısınız?

Bir marka sahibinin ya da bu tarz hizmetlere ihtiyacı olan kişilerin 360 derece dijital reklam ajansı seçerken dikkat etmesi gereken en önemli şey ajans yetkilisinin hedef kitlesine etkili bir şekilde hitap edebilmesi ve hedef kitleyi doğru belirlemesidir. Gerekli tanıtım ve reklam gibi pazarlama faaliyetleri açısından hedef kitle belirlemenin ne kadar önemli olduğu ortadadır ve bu nedenden doğru bir 360 derece reklam ajansı ile çalışmak demek doğru kitleye hitap etmek anlamına gelir.

Diğer blog yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgiye En Şirket Academy sayfamızdan ulaşabilirsiniz

360° AJANS HİZMETLERİ
En
Şirket
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve bizimle tanışmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZ