DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETLERİ

Müşterilerimizin dijital dünyada varolmalarını ve gelişmelerini sağlıyoruz.

a
Google Adwords

-Pazar Araştırması, -Anahtar Kelime Araştırması, -Anahtar Kelime Planlaması, -Görüntülü Reklam Planlaması, -Landing Page Optimizasyonu, -Dönüşüm Oranı Geliştirme aşamaları ile satış hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

a
Criteo Reklam Platformu

ReMarketing yaparak satışlarınızı arttırabilir, görüntüleyebilir ve reklamlarla markanız İçin yeniden hedefleme tekniğiyle Branding çalışmasını tamamlarız.

a
Rekabet Metriki Ölçümü

Dijital platformda yaptığımız reklamların ölçümlerini yapabilir, paranızın karşılığında rekabet ölçümlerinizin durumlarını raporlarız.

a
SEO

SEO hizmetimiz ile web sitenizin arama motorlarını daha rahat taraması için kriterlere uygun hale getirilmesini ve belirlenen anahtar kelime ile organik ziyaretçi artışını sağlıyoruz.

a
Sosyal Medya Hizmetleri

Markanızı sosyal medya ortamlarında işletme hedeflerinize uygun olarak konumlandırır, doğru hedef kitleye doğru stratejilerle ulaşmanızı sağlayarak sizi sevilen bir marka haline getiririz.

a
Web Sitesi Geliştirme

Yoğun rekabet ortamında markaları en iyi şekilde temsil edecek kullanıcı dostu web siteleri oluşturuyoruz. Rakiplerinizden markanızı kolayca ayıracak kalitede web siteleri geliştiriyoruz.

a
Dijital Pazarlama

Dijital dünyada varlığınızı sürdürmeniz ve erişilebilirliğinizi yükseltebilmek için çeşitli stratejiler geliştiriyoruz. Geleceğe yönelik detaylı analizlerin ve stratejilerin sizleri en iyi yere getireceğinin bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

a
Reklam Planlama

En doğru, en hızlı sonuç verecek reklam stratejilerimizle planlamamızı yapıp, reklam süreçlerinizi yönetiyor ve sizi kazançla en kısa sürede buluşturuyoruz.

a
Affiliate Marketing

Affiliate Marketing diğer adıyla Satış Ortaklığı daha çok online satış yapan markaların ürünlerinin yayıncı olarak adlandırdığımız tanıtıcı web siteleri aracılığı ile son kullanıcıya duyurularak gerçekleştirilen satış ve bu satışın üzerinden sadece komisyon ödenen bir modeldir.

a
Data Driven Marketing

Data Driven Marketing diğer adıyla Veriye Dayalı Pazarlama kullanıcıları tanıyarak ve analiz ederek ihtiyaçlarına ve daha önceki davranışlarına göre uygulayabileceğiniz hedeflemelerle gerçekleştirilen pazarlama modelidir.

a
Performance Marketing

Google ve Facebook ile yürüttüğümüz iş ortaklığımız sayesinde Google Arama Motoru Reklamcılığı (SEM), Google Görüntülü Reklam Ağı(GDN), Youtube, Gmail gibi platformlarda marka tanıtımlarını yürütmekteyiz.

a
Remarketing

Web sitenizi ziyaret eden kişilerin web sitenizden ayrıldıktan sonra ziyaret ettikleri başka sitelerde sizin markanızın reklamını görmesini sağlıyoruz.Böylelikle giden müşteriyi tekrar sizin sitenize yönlendirmiş oluyoruz.

Dijital Çözümler...

Dijital dünyanın tüm yenilikçi çözümlerini işinizi büyütmek için kullanıyoruz.

En Şirket, performans odaklı ve alanında uzman ekibiyle, hizmet verdiği müşterilerinin dijital dünyada rakipleriyle fark yaratmasını ve bu doğrultuda daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmasını amaçlayan yeni nesil bir dijital ajanstır.

Tamamen kişiye ve markaya özel gerçekleştirdiği sektör analizi ile yaratıcı çözümler üreten En Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarını saptayarak bu doğrultuda çalışmalarıyla fark yaratmaktadır.

BURDAYIZ..

İşletmeniz için neler yapabiliriz?

Bir ''tık'' uzağınızdayız...

Günümüz piyasasında hem ilgili hem de etkili çözümler üretmek için tecrübelerimizi, en son teknolojiyle birleştiriyoruz. Girişiminizi büyük markaların arasına girmesi için tüm süreçleri yönetiyoruz. Arayın, bir kahve eşliğinde konuşalım...

Markanız için yeni bir hikaye yazmak ister misiniz?

    360° AJANS HİZMETLERİ
    En
    Şirket
    Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve bizimle tanışmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

    SOSYAL MEDYADA BİZ