Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplar

Neden 360° reklam ajansı hizmeti almalıyız?

360° ajans sektörel ve marka tecrübesi ile birlikte işletmenizin dijitalde daha hızlı bir şekilde yol almasını sağlar.

Kaç yıldır hizmet veriyorsunuz?

En Şirket Kurumsal İletişim ve Reklam Ajansı olarak 2011'den bu yana kazandığımız sektörel tecrübe ile hizmetimizi vermeye devam ediyoruz.

Şirketlere ne tür hizmetler veriyorsunuz?

Digital Pazarlama'nın tüm aşamaları; Affiliate Marketing, Data Driven Marketing, Remarketing, E-mail Marketing, Performance Marketing hizmetleri sağlamaktayız. Bunun yanında,  Sosyal medya danışmanlık hizmetleri, web sitesi geliştirme, criteo reklam, rekabet metriki ölçümü, seo, reklam planlama gibi bir çok hizmet vermekteyiz.

Hizmet verdiğiniz başlıca sektörler nelerdir?

En şirket olarak 2011'den bu yana tüm sektörlerde hizmet vermekteyiz. 

Hangi sosyal medya platformlarında reklam yönetiyorsunuz?

En Şirket olarak; Google, Youtube, Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest ve Linkedin başta olmak üzere gibi tüm sosyal medya mecraları üzerinden reklam kampanyası yönetmektedir.

SEO nedir?

SEO (Arama motoru optimizasyonu), web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine "taramasına" olanak sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek "web sitesinin optimize edilmesi" hedeflenen anahtar kelimelere ait arama motoru aramalarında yükseltilmesidir.

Affiliate Marketing

Affiliate Marketing diğer adıyla Satış Ortaklığı daha çok online satış yapan markaların ürünlerinin yayıncı olarak adlandırdığımız tanıtıcı web siteleri aracılığı ile son kullanıcıya duyurularak gerçekleştirilen satış ve bu satışın üzerinden sadece komisyon ödenen bir modeldir.

a
Data Driven Marketing

Data Driven Marketing diğer adıyla Veriye Dayalı Pazarlama kullanıcıları tanıyarak ve analiz ederek ihtiyaçlarına ve daha önceki davranışlarına göre uygulayabileceğiniz hedeflemelerle gerçekleştirilen pazarlama modelidir.

a
Performance Marketing

Google ve Facebook ile yürüttüğümüz iş ortaklığımız sayesinde Google Arama Motoru Reklamcılığı (SEM), Google Görüntülü Reklam Ağı(GDN), Youtube, Gmail gibi platformlarda marka tanıtımlarını yürütmekteyiz.

a
Remarketing

Web sitenizi ziyaret eden kişilerin web sitenizden ayrıldıktan sonra ziyaret ettikleri başka sitelerde sizin markanızın reklamını görmesini sağlıyoruz.Böylelikle giden müşteriyi tekrar sizin sitenize yönlendirmiş oluyoruz.

360° AJANS HİZMETLERİ
En
Şirket
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve bizimle tanışmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZ