Google AdWords

Google AdWords ile Firmanızın İletişimini Doğru Hedef Kitlesine Ulaştırabilir, E-Ticaret Sitenizde Doğru Stratejilerle Ciddi Satışlar Elde Edebilirsiniz.

Criteo Reklam Platformu

Re Marketing yaparak Satışlarınız Arttırabilir, Görüntülenebilir Reklamlarla Markanız İçin Branding Çalışmasının Vazgeçilmezi!

Rekabet Metrikleri Ölçümü

Dijital Platformda Yaptığınız Reklamların Ölçümlerini Yapabilir, Paranızın Karşılığında Rekabet Ölçümlerinizin Durumlarını Raporlayabilirsiniz.

SEO & Pazarlama

SEO “Search Engine Optimization” kısaltması olarak kullanılır. SEO düzenlemeleri ya da işlemleri sayesinde arama motorları kişiler tarafından bulunmaya çalışılan web sitelerinin sonuçları için daha kolay ve hızlı tarama yapabilmektedir.

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya; kişilerin ya da markaların hedef kitlesine, kendini özgürce anlatabildiği ve düşüncesini ifade edebildiği paylaşım platformlarıdır. Günümüzde mobil cihazların kullanım oranının ve özelliklerinin artmasıyla birlikte sosyal medya herkesin sürekli olarak kullandığı birer iletişim mecrası haline gelmiştir.

Web Sitesi Geliştirme

Muhteşem bir web sitesi ile berbat bir web sitesi arasında ki fark basittir: İyi bir web sitesi size müşteri ve kazanç sağlar. Kötü bir web sitesi ise onları korkutup kaçırır.

E-Ticaret Geliştirme

İnternet aracılığıyla hızla büyüyen ve küreselleşen e-pazaryerleri, satış işlemlerini hızlandırarak iş ve işlem sürelerini en kısa sürede ve en az giderle olabilecek en az süreye indirgemekte hatta çoğu kez ortadan kaldırmaktadır.

Reklam Planlama

Bizim için reklam sıradan bir iş değildir. En Şirket reklam çalışmalarına başlamadan önce reklamverenin istekleri doğrultusunda öncelikle kendi kurumsal yapısı içerisinde, reklamı yapılacak ürün, hizmet ya da markayla ilgili olarak durum analizi yapar. Bu analizde ürün, hizmet ya da markanın üstün ya da zayıf yönleri, pazar içerisindeki konumu, rekabet koşulları, hedef kitlenin özellikleri gibi verilerin değerlendirilmesi yapılır.

İçerik ve Video Oluşturma

Günümüzde dijital içeriklerin en ilgi çekici ve izleneni, görsellerin art arda birleşiminden meydana gelen videodur. Metin ve görsel içeriklerin giderek önemini yitirdiği çağımızda video, nerdeyse altın çağını yaşamaktadır. Global markalar, özel günlerde ve önemli kampanyalarda büyük bir çoğunluk ile video içeriklere yönelmektedir.

Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüzde dünya üzerinde 4 milyara yakın mobil kullanıcı olduğu düşünüldüğünde mobil cihazların önemi her geçen gün daha çok artmaktadır. Kullanıcılar günlük hayatlarında her fırsat bulduklarında mobil cihazlar ile etkileşime geçmektedir. Bu dinamikler ışığında markaların mobil dünyada yerlerimi almaları, marka bilinirliği ve marka ilerlemesi alanında olumlu bir adım olacaktır.

“Büyük Paraların Değil;Büyük ve İnce Fikirlerin Gücüne İnanırız.”

Abonemiz Olun!